You Are Here: Home » Sport » Vesti online: UŽIVO: Metalac – Crvena zvezda 1:2, preokret Zvezde za samo minut

Vesti online: UŽIVO: Metalac – Crvena zvezda 1:2, preokret Zvezde za samo minut

Lider Superlige Srbije Crvena zvezda u 17. kolu gostuje Metalcu u Gornjem Milanovcu i pokušaće pobedom da zadrži prednost u odnosu na najbliže pratioce – Partizan i Vojvodinu. Na portalu VESTIONLINE zajedno sa nama možete da pratite promene iz minuta u minut.

88. minut – GOOOOOOOOL, Lepa akcija Zvezde, Le Talek je došao u napad, asistirao Orlandiću koji je sa peterca gurnuo u gol 68. minut – GOOOOOOOL, gužva u kaznenom prostoru Zvezde, lopta se odbila do kapitena Panića koji je gurnuo u gol. Gosti su se žalili da je bilo igranja rukom, ali sudija […]

Blic sport: Uživo: Veliki preokret u režiji Orlandića i Adžićevog sina, Metalac – Zvezda 1:2

B92: Uživo: Zvezda gubi u Milanovcu golom Panića